Натюрморт. Польові квіти – Олександр Герасимов

Натюрморт. Польові квіти   Олександр Герасимов

Я вважаю, що художника Герасимова, можна назвати одним з талановитих. Мою увагу привернула картина ” Натюрморт. Польові квіти”, на якій зображені в різній формі вазах букети, зібрані з квітів, які збирали на полях. Дзеркало на задньому плані, як би збільшує простір кімнати, відображаючи предмети, і квітів стає в два рази більше.

Я люблю польові квіти, і неважливо чи вони стоять у вазі або намальовані на картині. Мені вони нагадують про літо. Моя мама називає ромашку магічним квіткою, на якому можна гадати, відриваючи пелюстка за пелюсткою. Голубувата скатертину здається мені бархатистою. Золотий свічник біля дзеркала говорить про те, що в цьому будинку живуть не бідні люди. Художник зумів передати весь затишок відбувається навколо.

Світло, що пробивається крізь квіти не яскравий, він навпаки виділяє квіти, роблячи їх ще більш виразними і контрастними. Сюжет цього натюрморту кожен може придумати для себе. Я при вигляді цього твору представила, що всі ці польові квіти зібрали діти, гуляючи по лузі або повертаючись з річки. Причому обов’язково, що б дітей було четверо, так як 4 вази, і у кожного повинен бути свій особливий букет. А я одна з тих дітей, що збирала букет, і нехай мій букет буде складатися з одних ромашок, які стоять у темній вазі.

Герасимову вдається реалістично зобразити квітки ромашки, волошки, а також кленові і дубового листя. Коли дивишся на картину, хочеться наблизитися до неї і понюхати кожну квітку, ніби вони справжні. Але при наближенні я відчуваю тільки запах масляних фарб. Ще мені здається, що вибравши для свого натюрморту, художник хотів показати або підкреслити безкраї простори Росії, адже саме ці квіти вважаються символом безкрайності полів, широтою огляду. Тих полів, по якому хочеться бігти і не зупинятися.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Натюрморт. Польові квіти – Олександр Герасимов.