Натюрморт з собакою і битою дичиною у рожевого куща – Франсуа Депорт

Натюрморт з собакою і битою дичиною у рожевого куща   Франсуа Депорт

Франсуа Депорт належить до числа французьких художників, чия творчість пов’язана з епохою Людовика XIV. Він походив із селянської родини. Закладені у хлопця неабиякі здібності рано проявилися й були помічені. У дванадцятирічному віці Депорт був узятий в учні до фламандського живописця, який жив у Парижі.

Свою кар’єру художника він починав як портретист, в 1695-1696 працював при польському Дворі, але Людовик XIV повернув його в Париж і призначив художником королівського полювання. У 1699 Депорт був прийнятий в Королівську Академію. З цього часу творчість художника цілком присвячено натюрмортів з битою дичиною, сценами полювання.

Картина “Натюрморт з собакою і битою дичиною. у рожевого куща” – типове для Депорта твір. Правдивість, старанність трактування предметів, деталей, тварин в натюрморті – це те, що видавало фламандську вишкіл, а пристрасть до розкішного витонченості в постановці живопису, деталях – невід’ємна риса французького художника.

Інші відомі твори: “Собака і дичина”. Ермітаж, Санкт-Петербург; “Автопортрет в мисливському костюмі”. Ок. 1699. Лувр, Париж.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Натюрморт з собакою і битою дичиною у рожевого куща – Франсуа Депорт.