Не взяли на риболовлю – Олег Попович

Не взяли на риболовлю   Олег Попович

Картини цього художника, в більшості випадків відрізняються не тільки своєю яскравою подачею фарби, але ще й разючу подібність намальованих персонажів і ситуацій які зображені. Однією з моїх улюблених картин цього художника, є твір під назвою “Не взяли на риболовлю” воно на мій погляд пронизана щирістю і сумом, а може бути навіть дитячою образою.

На цій картині художник спробував показати нам ситуацію, в якій можливо бував кожен з нас, особливо в дитинстві. Ми нерідко хочемо чогось так сильно, що коли це не збувається, ми неймовірно засмучуємося і розчаровуємося. На цьому полотні зображений маленький хлопчик, в його очах можна побачити неймовірну образу, а ображений він на свого батька, а може бути і старшого брата, які не взяли малюка на риболовлю. Мені одразу намалювався сюжет цього полотна, і я чітко уявив хлопчика, як він просить батька взяти його з собою, але мабуть батько вважав його недостатньо дорослим для того щоб взяти порибалити.

Не малоймовірно, що батько спеціально не взяв молодшого сина, може йому було важливо залишитися наодинці зі старшим у виховних цілях. Мені здається, що батько навіть спробував пояснити молодшому синові, чому той не може поїхати з ними, але дитяча образа від цього тільки стала більше і більш явно.

Хлопець зображений з невеликим відерцем, в яке він так старанно збирав наживку. Хлопець чухає голову в замішанні, так як не знає, чим йому зайнятися, адже він так хотів ловити рибу. Ми бачимо, як за горизонтом видніються постаті батька і старшого брата, і нам здається, що ось-ось, і хлопчина пуститися навздогін. Ще ми бачимо, що старший брат оглянувся на хлопчика і в його погляді немає ні співчуття, ні жалості до образу молодшенького, навпаки його переповнює почуття гордості, що батько вибрав для риболовлі саме його.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)