Ноїв ковчег – Андрій Рябушкін

Ноїв ковчег   Андрій Рябушкін

Бог вирішив покарати людей за гріхи, за злодіяння, за порушення божих заповідей…І задумав він напустити на землю велику воду, таку велику, що всі, хто живе на землі загинуть в муках. Але серед безбожних людей залишилися благовірні – Ной та його родина, вони не повинні загинути.

Щоб врятуватися від потопу, Ной повинен побудувати величезний ковчег. Під керівництвом Бога Ной з синами з колод і дощок побудував великий, міцний ковчег. Господь наказав взяти у ковчег тварин, і птахів, плазунів – усіх по парі, чоловічого і жіночого роду. Коли ковчег був побудований, Бог став лити воду сорок днів і ночей. Все живе на землі померло, залишилися живі лише Ной з родиною і тваринами.

Коли вода перестала надходити, ковчег зупинився у Араратських гір. Ной випустив голуба, і він повернувся з листом оливкового дерева. Значить, вода спала. Після кількаденного перебування в ковчезі все сімейство з тваринами вийшло на тверду землю. І велів Бог всім розійтися по землі, плодитися і розмножуватися. Художник зобразив той момент, коли в ковчег прилетів голуб і всі з надією звернули свою увагу в його бік.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)