Ноїв ковчег – Владислав Провоторов

Ноїв ковчег   Владислав Провоторов

Тема “Ковчега” стала програмною не тільки для самого художника, але і для композитора групи ARK Олега Макєєва випустив однойменний альбом з музикою до картин Провоторова, і для президента культурного центру “Ковчег Нового Завіту” Олександра Сплошнова, де останні роки можна було бачити перераховані полотна.

Смислові лінії, простягнуті до попередніх картин Провоторова, сходяться воєдино в Ковчезі, водруженномЕ на вершину Вавилонської вежі. Це чарівне і повне загадок творіння, в якому Божий гнів представлений як сліпуча у своєї неприступної істині гармонія.

Для будь-яких проявів натури людини Диявол передбачив незліченні переходи і химерні ордера Вежі, які ось-ось накриє цунамі всесвітнього Потопу. Але з невідомої причини її верхні арки звертаються в дикий, нетесанний камінь, над яким здіймається величний і простий одночасно Ковчег. Тільки він зможе поплисти за ревучим хвилях кінець світу, тільки для нього займається світанок негасимого Сонця. І тільки його людство дійсно зможе передати прийдешнім еонів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Ноїв ковчег – Владислав Провоторов.