Осінь. Дорога в селі – Ісаак Левітан

Осінь. Дорога в селі   Ісаак Левітан

Цього художника багато називають співаком природи, причому, що він дуже любив зображати рідні краї. Не залежно від пори року, і краси пейзажу, художнику вдавалося з особливою любов’ю передати нам, і пишну красу і навіть убогу злидні. На перший погляд ця картина здалася мені дуже сумній і похмурою, вважається, що це твір відноситься до раннього творчості художника.

На картині я побачив, що художник намалював осінь, саме час року, коли природа виглядає тьмяно. Листя з дерев уже опало, часті дощі розмили дорогу, і вже в той час року всі мріють про замороження та снігу, щоб бруд замерзла, і на зміну прийшла білосніжна, чиста і морозна зима.

Я люблю осінь, але тільки в той період, коли ще тепло, і можна гуляти по вулиці і штовхати листочки, і збирати їх, і потім робити з них закладки для книг. Взагалі осінь – це завжди пора, коли сонце можна бачити не тільки на небі, все жовтіє і навіть у похмурий день виглядає світлим.

Не можна точно сказати в яких тонах намальована картина ця, видно, що художник використовував в основному темні, холодні кольори. Мені здається, він намагався темними тонами, передати реальність того часу року, що бачив. Якщо довго дивитися на цю картину, я думаю можна не тільки побачити, але й відчути навіть пронизливий холод.

Більшу частину картини займає зображене, сіре небо, дивлячись на яке, здається, що ось-ось піде дощ, хмари згущуються і десь далеко напевно дме сильних і дуже холодний вітер. Від цього хочеться забігти в одну із зображених хат, і дивитися у вікно попиваючи з улюбленої кружки гарячий чай. Мене не вразила ця картина, хоч і змогла дозволити відчути той час року, що зображено на ній. Мені дуже подобаються картини цього художника, і його любов до батьківщини не може залишатися непоміченою, проте не всі картини можна дивитися із задоволенням, від деяких на душі стає сумно сумно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Осінь. Дорога в селі – Ісаак Левітан.