Осінь. Веранда – Станіслав Жуковський

Осінь. Веранда   Станіслав Жуковський

На думку дослідників, Жуковський вважається майстром не тільки пейзажів, але ще і інтер’єрів. Більшу частину його творчості займають зображення красивого залу і природи, яку він зображує через віконне скло, відкриті тераси і вид який розкривається з цих терас.

Картина “Осінь. Веранда.” якраз відноситься до цього циклу картин, і була намальована в 1911 році, проте на мій погляд, якщо подивитися уважно на картину, створюється відчуття, що вона була намальована вчора або два дні тому.

Улюблене час року художника була осінь, саме її він зобразив на картині. Зображення оповідає нам про тільки що настала осінь, пора, коли все починає в’янути і жовтіти, листя починає опадати з дерев. У своєму пейзажі художник ніби не тільки захоплюється цією часом, але і мимоволі пропонує нам приєднається до нього. Я побачив, що листя берези вже придбали червоно-жовтий колір і на їх фоні зелені сосни тільки створюють нам той непередаваний і природний контраст фарб.

Також художник вміло зобразив кут веранди, яка оточена поручнями. Вважалося, що в нашій країні дуже любив народ відпочивати на відкритій веранді. Терасу художник зобразив просторою, здається, що він хотів звернути нашу увагу на весь простір. На терасі зображені лави і стіл, на столі стоїть ваза, в якій зібрано осінній букет із листя.

Мені дуже сподобалася картина цього художника, а саме цей твір віє теплом і затишком. Ця зображена тераса, ніби символізує своїм простором безкрайню батьківщину. Ми ні на хвилину не можемо відірвати свій погляд, нам хочеться опинитися там, і присісти на цю лаву, спершись руками на стіл і спостерігати за подіями, а може бути взяти фарби і полотно і спробувати зобразити щось подібне.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)