Осінні поля – Лідія Ісаківна Бродська

Осінні поля   Лідія Ісаківна Бродська

Природа мудро розподіляє схильності до різних видів людської діяльності серед людей. І хоча словосполучення “сімейна традиція” вживається достатньо широко, не завжди, наприклад, у батьків-художників діти стають продовжувачами їхньої справи. Сімейна традиція у мистецтві все-таки має на увазі наявність вродженого таланту у юного створення.

Лідія Ісаківна Бродська народилася в родині відомого живописця. І це сприяло, але ніяк не визначило її бажання займатися образотворчим мистецтвом – вона була наділена талантом до даного виду творчості і своїм життям довела це. Порівняно пізно Л. Бродська стала вольнослушательницей Інституту живопису, скульптури та архітектури Академії мистецтв.

Навчалася вона, природно, у свого батька В. І. Бродського. Однак вирішальний вплив справив на творчість художниці Н. П. Кримов, чудовий вітчизняний пейзажист і педагог. Мабуть, від спілкування з ним зображення природи для Л. Бродської стає основною темою її творчості. Тонкі, ліричні пейзажі художниці куточків Уралу, Сибіру, Далекого Сходу, України і середньої смуги Росії приносять заслужене визнання колег і любителів живопису. Вона – член-кореспондент Академії і народний художник СРСР. І в цьому теж сімейна традиція.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Осінні поля – Лідія Ісаківна Бродська.