Парк в Аньере навесні – Вінсент Ван Гог

Парк в Аньере навесні   Вінсент Ван Гог

На цьому пейзажі, написаному в 1887 році в Парижі, Ван Гог відобразив ділянку Аньерского парку, який вразив його під час одного з виходів на пленер. Поляна, оточена деревами, була покрита безліччю барвистих квітів. Це різнобарв’я в поєднанні темрявою лісової хащі створювало відчуття казкової чарівності, яким так повна дика природа.

Художник не залишає на пейзажі місця неба. Він робить композицію закритою, обмежуючи простір суцільною стіною дерев. Більшу частину картини займає галявина, поросла густою травою, серед якої видно барвисті головки найрізноманітніших кольорів. Художник використовує дрібну кисть, ретельно промальовував листя та травинки. Щоб позбутися від монотонності, автор поміщає на передній план великий пучок високої трави, відрізняється від основної маси за тону.

Картина складена безліччю відтінків зеленого кольору. Листя дерев відрізняється більш холодною і темною гамою, трава ж грає теплими жовтуватими відтінками зелені. Але головний колірний акцент зроблений на яскравих крапинках жовтого, червоного, білого і бордового кольору. Ці теплі, веселі кольори передають захоплення автора красою живої природи, яку можна побачити навіть на невеликій галявині парку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)