Пейзаж в Арле-дю-Нор – Каміль Коро

Пейзаж в Арле дю Нор   Каміль Коро

У мистецтві Коро був практично самоучкою. Не отримавши професійної освіти, він розвивав свої художні здібності просто тому, що йому подобалося подорожувати і відтворювати на полотні і папері свої враження від побачених місць.

Приблизно так висловився про Коро один з його найближчих друзів – художник Шарль Франсуа Добіньї. Але це, звичайно, неправда: Kopo дуже багато працював, щоб досягти прославив його дивного майстерності в пейзажі і, мабуть, саме із-за любові до подорожей художник обрав жанр, який не користувався схваленням в академічних колах.

У середині XIX століття в Парижі склалася група художників, об’єднаних любов’ю до природи. Кожне літо вони покидали Париж і їхали в маленьке село Барбізон, де писали свої нескінченні етюди. Коро зблизився і подружився з деякими з них і став часто навідуватися в Барбізон, незмінно привозячи звідти свої прекрасні пейзажі.

Пейзаж в Арле-дю-Нор був початий на пленері під час подорожі на північний схід Франції, початого для збору матеріалу; пізніше він був закінчений у майстерні. Це твір зрілого майстра. Його композиція говорить про близьке знайомство Коро з творчістю Моне і, звичайно, про вплив Добіньї, з яким художника пов’язувала міцна дружба. До середини століття Коро вже був визнаним пейзажистом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пейзаж в Арле-дю-Нор – Каміль Коро.