Пейзаж з екіпажем і поїздом на задньому плані (Пейзаж в Овере після дощу) – Вінсент Ван Гог

Пейзаж з екіпажем і поїздом на задньому плані (Пейзаж в Овере після дощу)   Вінсент Ван Гог

Картину “Пейзаж в Овере після дощу” Ван Гог написав незадовго до смерті в невеликому містечку Овер-сюр-Уаз.

На картині художник зобразив зелені дали з распаханними полями. Завдяки високій лінії горизонту простори здаються безмежними. Ван Гог пише пейзаж з дуже високою точки зору, і у глядача створюється враження, що він ширяє над землею, зверху оглядаючи її прекрасні ландшафти. Ніжні зелено-блакитні тони на передньому плані набувають жовтуваті відтінки, і під синім небом поля виглядають безтурботними.

На їх фоні весело виділяються червоні дахи будинків. Зліва вдалині видніються невеликі деревця, покриті світлою прозорою листям. Посеред картини зображено візок, що виділяється червоно-помаранчевими кольорами. Мабуть, тільки що пройшов дощ, тому вона відображається на вологій поверхні дороги.

Картина написана швидкими, нерівними мазками. Злегка недбала манера, характерна для Ван Гога, як не можна краще підходить для цієї роботи. Вона лише посилює відчуття безтурботності наївною, дитячою радістю.

Незважаючи на трагічність останніх місяців життя Ван Гога, пейзаж наповнений життєлюбством. Повний світла і чистоти, він дихає атмосферою свіжого літнього дня.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пейзаж з екіпажем і поїздом на задньому плані (Пейзаж в Овере після дощу) – Вінсент Ван Гог.