Пейзаж з потоком – Марко Річчі

Пейзаж з потоком   Марко Річчі

Марко Річчі, племінник Себастьяно Річчі, – родоначальник венеціанської пейзажного живопису XVIII століття. У композиціях дядька він часто виконував пейзажні фони. Припускають, що морські види в роботах Аллессандро Маньяско також належать його пензлю.

У своїх пасторальних ландшафтах Марко Річчі, використовуючи венеціанську техніку “pittura di macchia е tocco forte” , різноманітно передає атмосферні нюанси і завжди протиставляє романтично схвильовану природу дрібним жанрових сценок в оточенні чудового пейзажу.

У цьому зв’язку завжди виникає питання не писав стафажні фігури його знаменитий дядько? Цікаво, що композиції, натхненні натурними враженнями: з Венеції у пошуках відповідних мотивів художник відправлявся В її околиці.

На представленому полотні зображені місця в долині П’єве, батьківщині живописця. Марко Річчі був універсальним художником – живописцем, декоратором, карикатуристом, графіком. Збереглися ЗЗ гравюрних пейзажу, в яких, як і в гуашах і пастелях, спостерігається його інтерес до проблем освітленості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)