Перед терасою – Станіслав Жуковський

Перед терасою   Станіслав Жуковський

На картині Жуковського С. Ю. “Перед терасою” зображено яскравий літній пейзаж. Відразу вражає неймовірне поєднання кольорів і відтінків, якими автор наповнив свій твір.

На передньому плані картини ми бачимо великий стіл, покритий білою скатертиною і два різьблених стільця. Кинуті з легкої недбалістю шалі на стільцях і неприбрані чайні прилади, говорять про те, що зовсім недавно за столом сиділи дві жінки, але, схоже, ненадовго кудись відійшли.

З іншого боку стола стоїть третій стілець. На білосніжному столі ми бачимо невеликий старовинний самовар, вазу прикрашають свіжі, нещодавно зірвані квіти, а на спеціальному блюді лежать різні фрукти. Також на столі художник зобразив стакани і маленький глечик з молоком.

Місце для ранкового сніданку вибрано, як можна до речі. Поряд ростуть великі багаторічні сосни, верхівка яких йде високо вгору. Трохи віддалік проглядається в зелені різнотрав’я блакитна річка й небо, вкрите хмарами. Подекуди пробиваються промені ранкового сонечка.

Сонце змушує дерева відкидати тіні і серебрит швидку річку. Всюди зелені чагарники, безліч польових квітів, здається, що починаєш відчувати легкий теплий вітерець і чути спів птахів. Дерева, зростаючі поруч, дуже нагадують густу узлісся.

Вся картина пронизана приємній, спокійній атмосферою ранку. Природа, ніби ліниво, не кваплячись прокидається від нічного сну. Мазки автора точні, чіткі. За допомогою фарб він зміг розставити необхідні акценти у своєму творі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Перед терасою – Станіслав Жуковський.