Переправа Ерои-але ватаси до кварталу Коамите – Утагава Хиросигэ

Переправа Ерои але ватаси до кварталу Коамите   Утагава Хиросигэ

Хиросигэ показує вид на річку Нихонбасигава, який відкривається від кварталу Каябате, що означає “Мискантовие склади”. Тут знаходилися крамниці купців, що торгували мискантом – очеретом, їм покривали дахи будинків. На іншій стороні в кварталі Коамите було безліч складів, в яких зберігалися найрізноманітніші товари. Біля причалів кварталу Коамите стоять суду, що очікують навантаження.

В глибині листа видно човен, навантажена коробками чаю. В лівій частині листа – пором, що перетинає річку, заповнений стоять людьми. Ліворуч, на передньому плані зображений ніс великий човни. Дівчина, яку глядач бачить зі спини, по всій видимості, направляється до переправи. Назва переправи пов’язано з сказанням про Мінамото Есииэ, легендарного воїна кінця періоду Хейан, в якому розповідається про його військовому поході до берегів Осю.

Під час переправи розігрався шторм, корабель почав тонути і тоді Есииэ викинув у воду свої обладунки, щоб умилостивити дракона – господаря водної стихії. Деякі колірні відмінності в двох варіантах гравюри стосуються, в основному, насиченості кольору. Виняток становить темно-синій слід від човна в пізньому варіанті, що привертає до неї увагу глядачів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Переправа Ерои-але ватаси до кварталу Коамите – Утагава Хиросигэ.