Перше цвітіння – Микола Ромадин

Перше цвітіння   Микола Ромадин

Спочатку, побачивши цю картину, вона не справила на мене ніякого враження, і навіть видалася похмурою і сумною, але проходячи кілька разів повз неї, я ловила себе на думці, що мені хочеться знову повернутися і пройти повз ще кілька разів. Мене наче тягнуло до цієї картини магнітом. Не втримавшись, вирішила ризикнути. Яким було моє здивування, коли через кілька хвилин вдивляння, я почала помічати що приваблювала мене ця картина, зображеної на ній навесні.

Як правило, художники прагнуть просто відобразити красиво час року, але Ромадин ніби вдихає життя у свої пейзажі. Він дає нам побачити непомітних в повсякденній суєті моменти, які ми звикли не помічати. Що б передати і відтворити перед нами неповторність цвітіння він використовує теплі тони, тим самим завершуючи задуманий образ.

На цій картині ми бачимо наступ весни. Все оживає від сплячки або прокидається від сну. Багато істориків, порівнюють квітучі дерева з нареченими. Здається, що ми теж стаємо частиною полотна. Ми відчуваємо приємний аромат від квітучих дерев. Він настільки виразний, що ми починаємо трохи дурнеть після нього.

Нам хочеться, щоб скоріше настали теплі, сонячні дні. Спасибі художнику, за подарований настрій, і вироблене враження. Немає нічого краще, ніж дивлячись на великий твір і помріяти. Ми перестали представляти в нашому уяву прекрасні сюжети, а отже розучилися мріяти. Нам важко зосередитися на чомусь одному, і ми починаємо судорожно брехати і вигадувати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Перше цвітіння – Микола Ромадин.