Персикове дерево в цвіту – Вінсент Ван Гог

Персикове дерево в цвіту   Вінсент Ван Гог

Прекрасна і ніжна картина була створена Вінсентом Ван Гогом, в момент його проживання в Арлі, містечку, що знаходиться в південній частині Франції. Саме тоді почався самий незвичайний і плідний період його творчості.

У новому для себе місці Ван Гога заворожує краса природи, він милується нею, захоплюється. Він присвятив природі величезна кількість творів, намагаючись детально передати всю її принадність, щоб глядач відчув її так, як відчував сам художник. Дану картину, як і багато інших, художник писав з натури на природі. В той час на вулиці стояла прохолодна весна, але холод не заважав художнику трудитися. Він настільки сильно був затягнутий роботою над картиною, що все, що відбувається навколо його не хвилювало.

Квітуче дерево на картині несе в собі символ весни, часу, коли природа пробуджується від довгого сну і готується до нового життя, картина наповнена теплом. Існує думка, що Ван Гог писав цю картину з ухилом на так улюблену їм культуру Японії.

Художник вклав у цей твір всі свої радісні емоції, він сподівався на щасливе майбутнє. На задньому плані зображено великий темний паркан, який, швидше за все, захищає тендітний і ніжний персик від холоду, що йде з моря. Художник створив дуже багато полотен з квітучими рослинами, поки жив у південних районах, але саме ця картина визнана найкращою.

Ця картина створена в жанрі постімпресіонізму, вона написана не ідеальними мазками, а навпаки виконана швидкими мазками, але це не позбавляє картину чітких ліній. У цю картину вкладено емоції і почуття художника. Мазки Ван Гога порівнянні з його буйною вдачею, вони різкі й часом грубуваті.

При створенні полотна художник спершу намагається показати на ньому найважливіші об’єкти, після чого починає оформляти його іншими, менш важливими деталями, а так само вибирає колірне рішення. Вінсент часто використовував у своїх картинах жовті відтінки, а так само зображував звичні для глядачів речі в незвичних кольорах. Так в цій картині земля виглядає дуже світлою, нагадуючи замети, які поєднується з ясним блакитним весняним небом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Персикове дерево в цвіту – Вінсент Ван Гог.