Пісня Сесілії – Берклі Шо

Пісня Сесілії   Берклі Шо

Мистецтво Берклі Шо відрізняється своєрідністю і новизною. Його разюче ірреальні образи і тонкий стиль створюють свій власний світ в ілюстративному мистецтві. Картини Берклі Шо отримали високі нагороди Чеслі і кілька премій Хьюго, його оригінальні художні роботи виставлені в музеях і галереях, на виставках картин в області наукової фантастики і експозиціях творчості художників фентезі.

В даний час студія Берклі Шо забезпечує високоякісну комп’ютерну графіку і тривимірну підтримку мультиплікації для адміністративних урядових та науково-дослідних установ, а також підтримку програм комп’ютерної графіки на замовлення приватних осіб.

На картині Берклі Шо “Пісня Сесілії” зображені острова посеред океану, за легендою, які виникають нізвідки на шляху проходження кораблів. Солодкоголосі дівчата божественним співом заманюють на свій острів моряків, присипляючи їхню пильність чарівливим голосом і манливі чаклунський красою. Така ніжна пастка для мореплавців. Забувши про борг, родини та батьківщини, моряки, немов уві сні, живуть на островах у млості і неробства довгі роки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)