Питання – Гай Джонсон

Питання   Гай Джонсон

Між героями картини американського художника Гая Джонсона “Питання” назріває конфлікт. На передньому плані двоє чоловіків і одна жінка стоять перед невидимим глядачеві арбітром. Погляд жінки важкий, вона в чомусь звинувачує розгубленого виправдувань чоловіка; за їх спиною невисокий хлопчина гнівно дивиться на неї і намагається захистити обвинувачуваного.

На жінці модна по тим часам чорна капелюшок; лівою рукою в білій рукавичці вона вказує на чоловіка; її обличчя і жест засуджують бідолаху до розстрілу, не менше. Біля вікна молодий чоловік цілує ніжне плече дівчини в рожевому платті. За вікном видно десятки убитих людей. Суть картини по-житейськи проста: життя все одно йде своєю чергою, незважаючи на те, що відбувається за вікном.

Можна пити вино і цілувати жінок, поки це не торкнулося тебе самого. Це зручна життєва позиція обивателя і боягуза, яких чимало поруч з нами. Напевно, в цьому звинувачує дама в чорному капелюшку стоїть поруч з нею чоловіка. Або вважає його винним в події, що відбуваються?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)