Польова горобина – Аркадій Рилов

Польова горобина   Аркадій Рилов

На цій картині художник проводить нам екскурсію по ідеального світу живої природи. Показуючи нам тільки найпрекрасніше і найдобріше.

На полотні ми бачимо зображена річка. Вона ховається від нашого погляду в заростях трави. Різними кольорами зобразив художник траву, що росте на лузі. Можна подумати, що художник вигадав свій пейзаж, тому що нам не віриться, що таку красу могла створити сама природа.

В центрі нашої уваги виявляється горобина, вона дуже скромненько схилила свої гілки над річкою. Їй важко втримати свої кетяги, і складається враження, що горобина пригощає навколишнє навколо себе природу, своїми стиглими плодами.

На думку істориків, зобразивши горобину, художник хотів нам щось сказати цим. Адже раніше одними з найкрасивіших дерев вважалися береза і горобина. Мені подобається, що картина намальована яскравими фарбами, це не впадає в очі, навпаки додає глибину всього пейзажу.

Як і багато інших художників, Рилов прагнути в черговий раз показати нам весь простір широти російської душі. Всі художники проймаються любов’ю до краси своєї батьківщини. Напевно в цьому і має полягати патріотизм, не обов’язково бігти з Росії від труднощів в інші міста, там не буде краще, але тільки там ми зможемо усвідомити, чого ми не цінували.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Польова горобина – Аркадій Рилов.