Портрет Джейн, графиня Харрінгтон – Джошуа Рейнольдс

Портрет Джейн, графиня Харрінгтон   Джошуа Рейнольдс

Джейн Флемінг, уроджена фламандка, служила леді Спальні Шарлотті Макленбург. Вийшла заміж за графа Харрінгтона в 23 роки. Будучи багатою спадкоємицею батька, вона принесла чоловікові величезну стан і змогла сплатити всі борги чоловіка, що той успадкував у свою чергу. За таку великодушність вона була удостоєна великих похвал в суспільстві.

Завдяки благородному вчинку дружини, граф зумів повернути колишнє стан, а також він сформував полк піхоти, з яким подружжя відбули на Ямайку. Після повернення через рік у Лондон, леді Харрінгтон стала законодавицею мод і славилася своєю красою.

На вечірці в 1782 році, яку влаштувала герцогиня Девоншира Джорджиана, її і леді Харрінгтон визнали як самих “модно одягнених леді”. Здавалося, будучи розбещеної увагою вищого аристократичного суспільства, Джейн, тим не менш, зберегла свої кращі риси характеру, Її вважали втіленням гідності і благородства. Її поважали в суспільстві, і невипадково запросили на високу посаду – бути леді Спальні до Шарлотті Макленбург – Streliz, дружині короля Георга III. І служила леді Джейн Спальні до смерті королеви в 1818 році.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.33 out of 5)


Портрет Джейн, графиня Харрінгтон – Джошуа Рейнольдс.