Портрет Мілле, другого лейтенанта Зуавского полку – Вінсент Ван Гог

Портрет Мілле, другого лейтенанта Зуавского полку   Вінсент Ван Гог

На картині зображений Поль Ежен Мілле – другий лейтенант третього Зуавского полку. Міллі і Вінсент Ван Гог здружилися в 1888 році, у французькому місті Арль, де вони обидва проживали в той час.

Представлений вище портрет є досить прямолінійним етюдом моделі, що досить типово для серії подібних портретів, виконаних Ван Гогом в Арлі. Швидше за все, Ван Гог малював цю роботу швидко, тому як на його погляд досить Мілле “погано позував”. Міллі представлений тут у військовому мундирі з пам’ятною медаллю, яку він отримав за похід на Тонкин.

Задній план виконаний широкими, сильними мазками в темно-зеленій колірній гамі. Відносно простий задній план. Єдина прикраса, присутнє тут – це символічні зірка і півмісяць в правому верхньому куті.

Цей символ носили на шинелях ті, хто належав до зуавскому полку, в якому служив Мілле. Тут ця символіка додатково характеризує модель, обрану для портрета. В подяку за те, що Мілі позував для його полотен, а так само за доставку вже готових робіт Тео Ван Гог подарував Мілле етюд, подальша доля якого залишається невідомою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)


Портрет Мілле, другого лейтенанта Зуавского полку – Вінсент Ван Гог.