Портрет питущого юнаки – Аннібале Карраччі

Портрет питущого юнаки   Аннібале Карраччі

Серед ранніх робіт Карраччі найбільше враження виробляють його жанрові сцени. У той час жанрові сцени писали і деякі інші італійські художники, проте ніхто з них не міг зрівнятися з Аннібале Карраччі.

Натуралізм цих сцен дивним чином контрастує з традиціями класицизму, які настільки яскраво проявилися в пізніх роботах майстра. До числа кращих жанрових сцен нашого героя відноситься, наприклад, “Портрет питущого юнаки” .

Дуже може бути, що цю сценку Карраччі написав з своєрідного франтівства, бажаючи продемонструвати свою майстерність, адже юнак написаний в дуже складному ракурсі, так і для того, щоб написати скляний бокал, потребно неабияку майстерність.

Добре відома також жанрова картина Аннібале Карраччі “Поїдає боби” – весела, яскрава, трохи грубувата, майже голландська по духу і колориту. Але найвищим досягненням художника в жанровій живопису є, звичайно ж, “М’ясна лавка”, представлена в розділі “Музеї світу”. Тут уміння передавати “живе життя” дивним чином поєднується з неухильним дотриманням традицій Високого Відродження.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Портрет питущого юнаки – Аннібале Карраччі.