Портрет власник ресторану – Вінсент Ван Гог

Портрет власник ресторану   Вінсент Ван Гог

Цю картину Ван Гог написав у 1886 році в Парижі. Художник постійно вдосконалювався в майстерності, малюючи портрети знайомих і друзів. За роботу він ніколи не просив винагороди, ставлячи перед собою зовсім некористние цілі.

На портреті зображений Етьєнн-Люсьєн Мартен, якому належав ресторан на бульварі Кліші. У цьому закладі не раз влаштовувалися виставки робіт Ван Гога та інших художників-імпресіоністів. Слід зазначити, що Ван Гог часто виставляв свої роботи в різних кафе, ресторанах і художніх салонах, але практично, жодного його полотна продано не було.

Портрет написаний дуже ретельно і є однією з найбільш “академичних” робіт Ван Гога в цьому жанрі. При роботі над ним художник частково дотримувався класичних канонів, ретельно моделюючи обсяги і роблячи основний акцент на обличчі і вираз очей портретованого. Фон і костюм Мартена він зображує приглушеними відтінками сірого кольору.

Його фігура показана масивної і важкої, як би не “поміщається” у простір полотна. Особа написано теплими відтінками охри, рожевого кольору, крізь які проглядають тонкі блакитно-сірі рефлекси одягу і фону. Ван Гог передає веселий безпосередній вдачу Мартена, зображуючи полуулибку і легкий примруження очей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Портрет власник ресторану – Вінсент Ван Гог.