Повернення з ринку – Адольф Бугеро

Повернення з ринку   Адольф Бугеро

Адольф Бугеро – французький художник 19 століття, писав картини на міфологічні, історичні, біблійні та алегоричні сюжети. Він є найбільшим представником салонного академізму, і художником, який вніс великий внесок у початок становлення академічного живопису. Його творчість мала безпосередній вплив на художників, що працюють в стилі класицизму.

На картині “Повернення з ринку” зображена молода красива дівчина, з милою личком, яка обернувшись, з усміхом поглядає на глядача. Це селянка, возвращающаяся з ринку. Вона несе на плечі торбинку з прив’язаним на ній за лапки голубом. Скоріше всього це поштовий голуб, і дівчина готується відправити комусь лист.

У дівчини гарний настрій і можна припустити, що лист призначається її коханого, і вона з натхненням прагне потрапити додому. Колорит картини представлений теплими відтінками. Темний фон картини, характерний для салонного академізму, робить фігуру героїні світлою і життєрадісною. Голову дівчини покриває золотиста накидка, ніжно струмуюча вниз красивими складками. Бугеро створював безліч ескізів, перед написанням остаточного варіанту своїх картин і враховував всі найменші деталі, тому картина виглядає дуже натуралістично.

Картина прекрасно підходить для інтер’єру в класичному стилі. Вона камерна, невеликого розміру, і тому їй можна прикрасити навіть невелике приміщення. Вона буде радувати око своєю красою, невигадливою сюжетом і навіювати думки про прекрасне почуття закоханості.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Повернення з ринку – Адольф Бугеро.