Прийом французького посла у Венеції – Антоніо Каналетто

Прийом французького посла у Венеції   Антоніо Каналетто

Антоніо Каналь – італійський живописець, один з найбільших майстрів-ведуистов, що зображали повсякденні міські пейзажі. Працював у Венеції, Римі, а також Лондоні, де був обраний членом Королівської академії. На представленій картині зображений Офіційний прийом французького посла Жака-Винсена Ланже, графа де Жержи 4 листопада 1726.

Програма такого роду церемоній була ретельно продумана і розроблена. Посла відвозили на один з островів, звідки він як би заново прибував в місто на розкішних гондолах. Разом зі свитою його привозили до Палацу дожів – центру державного життя республіки, де і проходила офіційна зустріч. Венеція і її унікальна архітектура виступають свого роду декорацією для цього театралізованого дії.

Каналетто педантично зафіксував усі подробиці історичної події, серед його учасників легко впізнаються венеціанці в чорних і білих масках, трикутних капелюхах, пишно й барвисто виряджені французькі гості. Роботи Каналетто відрізняються топографічною точністю, що поєднується з яскравою декоративністю кольору, яким він передає барвисту і святкову венеціанську атмосферу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Прийом французького посла у Венеції – Антоніо Каналетто.