Принцеса Уельсу Серпня Ганноверська з сином – Ангеліка Кауфман

Принцеса Уельсу Серпня Ганноверська з сином   Ангеліка Кауфман

Картина швейцарської художниці Анжеліки Кауфман “Принцеса Уельсу Серпня Ганноверська з сином”. Розмір картини 271 x 187 см, полотно, олія. Цей подвійний портрет ознаменовує народження першого сина герцогині. На великий підлогової святкової вазі можна помітити напис, яка прославляє ім’я чоловіка принцеси в честь його тріумфів в битвах і в любові.

У 1780 році Кауфман повернулася в Італію, де знайшла собі всюди блискучий прийом, вийшла заміж за живописця Антоніо Цуккі і постійно оберталася в колі художників і вчених. Померла Кауфман у Римі в 1807 році. Картини Кауфман, для яких сюжети доставляли їй історія, святе Писання і твори красного письменства, складені дуже непогано і приємні на фарбам, але слабкий за малюнком і мляві або натягнуті щодо експресії. Значно перевершують їх достоїнством її портрети, особливо жіночі, яким Кауфман зі свойственною її підлозі тонкістю відчуття вміла надавати жвавість і грацію.

З картин Кауфман головні: “Повернення Германіка з битви в Тевтобургському лісі”, “Прах юнаки-Палласа на смертному одрі” та “Бесіда Христа з самарянкою” . В музеї санкт-петербурзької академії мистецтв знаходяться три енкаустичні роботи Кауфман: “Фетіда занурює Ахіллеса у води Стіксу”, “Горацій завішує квітами бюст Мецената” і “Посланці Готфріда Бульйонського перестерігають Рінальдо покинути сад Арміда” ; у санкт-петербурзькому Ермітажі – три її картини, що зображують “Прощання Абеляра з Елоїзою” і дві сцени з “Сентиментального подорожі” Стерна.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Принцеса Уельсу Серпня Ганноверська з сином – Ангеліка Кауфман.