Привіт, Америка – Тім Уайт

Привіт, Америка   Тім Уайт

У 1975 році художник Тім Уайт отримав перше велике замовлення від видавництва наукової фантастики на ілюстрування книги відомого письменника-фантаста Артура Кларка “Інша сторона неба”. Тепер художник ілюструє сотні книг з наукової фантастики і фентезі майже всіх загальновизнаних авторів.

Роботи Тіма Уайта стають відомі в багатьох країнах світу, публікуються в самих популярних журналах. Крім картин і малюнків для книг Тім Уайт захоплюється скульптурою і виконує кілька цілком вдалих робіт у бронзі. Про різнобічності таланту та захопленості художника говорить і те, що Тім Уайт спробував себе навіть у виготовленні дорогоцінних прикрас. Деякі експонати його творчості в цій галузі можна побачити в “Віртуальної Галереї” на офіційному сайті художника.

На картині Тіма Уайта “Привіт, Америка” ми бачимо невеселий пейзаж: експедиція вчених далекого майбутнього прибула на неживий континент, щоб знайти підтвердження міфу про існування колись могутньої нації. Тепер тут самотньо гуляє вітер на порослі колючками і солончаками пустках, млявими очницями втупилися в небо похмурі поверхи мертвих будівель, так шелестить по піску гнучке тіло змії… Неминуче відходять у небуття цивілізації, живуть за законами свідомості власної винятковості. В писанні сказано, що гординя – один з семи найстрашніших гріхів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Привіт, Америка – Тім Уайт.