Прогулянка – Карл Брюллов

Прогулянка   Карл Брюллов

Ми бачимо групу людей, які роблять прогулянку по Мадейрі. Всі свою увагу художник сконцентрував на незвичайну за формою візку. У неї запряжені воли. Пані та два кавалера зручно влаштувалися в такому екзотичному екіпажі. Люди спеціально виділені для того, щоб підкреслити їх особливе положення.

Тільки після цього, погляд глядачів переходить на тих вершників, які є супроводжуючими цієї чудової коляски. Живописець використовував неймовірно яскраві фарби. Весь пейзаж, немов зсередини наповнений сонцем. Ми відчуваємо його не тільки в кожній травинці і листках, але і в центральних персонажів цього чудового творіння. З надзвичайною майстерністю прописана кожна фігура. Ми відчуваємо особливу рух, яке передано положення і поворотом голови всіх людей.

Дуже реалістично і надзвичайно яскраво промальовані граціозні коні і сильні воли. Вони настільки реальні, що здається, що ми можемо почути стукіт копит і скрип коліс. З одного боку, сюжет дуже екзотичний. Але при цьому, він максимально простий.

Художник дає відчути глядачам, що тут немає чогось особливого. Такого роду прогулянка, була звичайною розвагою заможних людей на Мадері. Брюллов просто побачив одну таку сценку і відобразив її у своїй акварелі, вміло поєднавши з майстерно виписаними пейзажем.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)