Прогулянка на заході – Віктор Борисов-Мусатов

Прогулянка на заході   Віктор Борисов Мусатов

Знайомий краєвид: білий двоповерховий будинок, парк, доріжка до будинку. На передньому плані прогулюються дівчата. Можливо, вони гуляли всі разом, але потім розділилися на дві групи – праворуч згуртувалися втрьох проти одного – зліва.

Що сталося між ними – якийсь конфлікт, швидше за все, пов’язаний з серцевими справами. Та, що зліва, з віялом, видно, дуже здивована, чому раптом її подруги від неї відвернулися? Крайня праворуч, в синій сукні з довгим шарфом, гордо відвернувся, швидше за все, від суперниці.

Крайня праворуч, в шалі на плечах, теж відвернулася, підтримуючи подружку поруч з нею. І лише дівчина в центрі спробувала щось пояснити, що вони не очікували такого віроломства з боку подруги. Але її ніякова посмішка дає зрозуміти, що вона не знає точно, хто з подруг прав. Вечір. Небо вкрилося похмурими хмарами. Дерева і кущі вже сховалися вечірнім сутінком.

Але останні промені сонця ще золотять верхню частину будівлі, лягають сонячними відблисками на доріжку, на сукні дівчат. Картина не виглядає сумною, незважаючи на сумний сюжет. І сонце ще не зайшло повністю за обрій, і дівчата ще такі молоді, що їх конфлікт скоро забудеться, а життя таке прекрасне!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)