Прогулянка в лісі – Іван Шишкін

Прогулянка в лісі   Іван Шишкін

Картина “Прогулянка по лісі”, написана Іваном Шишкіним в 1869 році дуже барвиста, вона сповнена річного сонячного тепла і позитиву. У цьому творі художник зобразив лісову стежку, по якій прогулюється молоде сімейство у повному складі. Чоловік і дружина йдуть попереду, обговорюючи щось досить особисте, так як йдуть трохи в стороні.

Трохи віддалік від них крокують дідусь і бабуся, які пильно стежать за дітьми, а на чолі всієї процесії – пес в плямах, снуючий туди-сюди і охороняє своїх господарів.

Звичайно, як і у всіх роботах Івана Шишкіна, один з головних героїв картини – це ліс. Як же гарно навколо! Високі берези, великі камені, розкидані тут і там. Сонця не видно, але його світло наповнює всю картину особливим сяйвом, майстерне виконання художником переходів світло-тінь ще раз доводить професіоналізм Івана Шишкіна як художника-пейзажиста.

Ліс, зображений живописцем, додає спокою і якогось затишку в композицію картини. Тонка передача легкого вітерцю і гра з тінню і світлом роблять “Прогулянку в лісі” неймовірно реалістичною. Не віриться, що художник написав цей шедевр по пам’яті, без використання натури.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)