Пшеничне поле з воронами – Вінсент Ван Гог

Пшеничне поле з воронами   Вінсент Ван Гог

Картина “Ворони в пшеничному полі” була написана Вінсентом Ван Гогом в 1890 році, за пару тижнів до того, як він спробував застрелитися, в наслідок чого помер від крововтрати. Це полотно стало останньою роботою художника, хоча серед науковців побутує думка, що це не так.

У художника була складна життя, він жив у бідності, часто переїжджав, його талант не визнавали, із-за чого він сумнівався в собі, сильно критикував себе і не міг миритися з самим собою, це призвело до розвитку в нього душевної хвороби, від якої він так і не зміг вилікуватися. Очевидно, це і послужило причиною його рішення покінчити з собою.

Ця картина показує тривогу, яка терзала художника в той час. Його завжди підтримував рідний брат, але навіть це не допомогло врятувати Вінсента.

На цій картині Ван Гог робить акцент на трьох стежках, що йдуть у різних напрямках. Небо зображено похмурим і похмурим, воно наганяє на глядача тривожні почуття. Художник втілив тут всі свої переживання і занепокоєння. Він був дуже самотній, у той час він жив у поселенні для душевно хворих людей, він був ізольований від суспільства. На картині складно виділити центр. Темне і світле небо, осяяне поле сильно контрастують. Над полем кружляють ворони, які символізують нерішучість живописця.

Лінія горизонту поділяє картину на кілька частин. Тут закладено складний потік думок художника. Веди тільки одному йому відомо, куди веде кожен шлях на картині, можливо, він у роздумах про те, як йому вчинити, який шлях обрати. Картина написана дуже грубими і Грубими мазками. Якщо уважно вдивитися в них, можна подумати, що художник був зовсім не в настрої, чого і робив такі злі штрихи.

Після себе Вінсент Ван Гог залишив величезну художню спадщину, його картини розлетілися по всьому світу і мають захмарні ціни.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пшеничне поле з воронами – Вінсент Ван Гог.