Пшеничні колоски – Вінсент Ван Гог

Пшеничні колоски   Вінсент Ван Гог

Під глибоким враженням від Овера Ван Гог пише роботу “Пшеничні колоски”. Майстер щиро здивований тим, що життя в цьому містечку досі розмірене, повільна і спокійна, а цивілізація поки ще не встигла адаптувати там все під свої брудні потреби.

Дахи з соломи і безкраї луки, типова сільська життя дивують автора до глибини душі. Ці сільські мотиви, почуття свободи і глибоке осмислення всього життєвого шляху та раннього творчості знаходять відображення в роботах автора того періоду.

У своїх листах Гогену художник пише, що головне враження від містечка – це поля пшениці, яка переплітається з вьюнками і йде за лінію горизонту.

В даній роботі автор використовує гру глибокого жовтого, насиченого зеленого і оранжевого відтінків. Характерно, що робота виконана в темних тонах. За задумом майстра, глядач при спогляданні полотна повинен перенестися на полі з колоссям, почути їх шелест і насолодитися приємним теплим запахом пшениці.

І дійсно, дивлячись на цей портрет, натюрморт, чуєш шелест вітру і уявляєш себе серед колосків. Декоративність цієї роботи дозволила Ван Гогу розглядати цю картину як фон для портрета.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Пшеничні колоски – Вінсент Ван Гог.