Ранковий туалет – Лотте Лазерштайн

Ранковий туалет   Лотте Лазерштайн

“Ранковий туалет” – одне з найцікавіших творів Лотте Лазерштайн. Тепла і м’яка кольорова гама охристо-коричневих тонах додає картині особливу задушевність. І всі ці милі подробиці – від м’яких домашніх тапочок до зубної щітки в склянці – створюють живу картинку з життя.

Дивлячись на цю молоду, впевнену в собі молоду жінку, забуваєш, що тут зображено дуже особистий процес. Від картини віє такий бадьорістю і силою, здається, що оголене тіло спортсменки зараз пружно випрямиться. Дівчина зодягнутися, причеше прямі короткі волосся, не буде довго затримуватися перед дзеркалом і стрімкою ходою піде по справах.

Тут дуже яскраво втілений тип “нової жінки”, який був популярний в Берліні того періоду, їх так проникливо зображала художниця. Позувала їй задушевна подруга і улюблена модель спортсменка-тенісистка Траута Роуз, її ми часто дізнаємося в кращих творах Лотте Лазерштайн.

У цій картині яскраво виражений талант молодої художниці. Дивовижна колірна гамма – темно-коричневий фон і на ньому прекрасне тіло молодої жінки, освітлене вранішнім сонцем.

Сонячним світлом і гарним настроєм пройнятий полотно з такими радісними відблисками і відтінками… Лотте Лазерштайн знає всі секрети живопису і вміє передати складну позу моделі, зберігаючи при цьому легкість, витонченість і молоду силу.

Від картини віє такою життєвою силою, через багато років після створення твору від виходить така енергетика, що мимоволі відчуваєш прилив сил і у глядача піднімається тонус.

Приємно усвідомлювати, що і після смерті Лотте Лазерштайн не була забута, навпаки, її роботи популярні в усьому світі і кращі з них повернулися на її батьківщину в Німеччину.

У 2010 році Нова національна галерея в Берліні купила її центральне видатний твір “Вечір над Потсдамом або Сад на даху”, а знамениту картину “Російська дівчина з пудреницею” – одне з кращих творів Лазерштайн – придбав Франкфуртський музей Штедель.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Ранковий туалет – Лотте Лазерштайн.