Ранок – Тетяна Яблонська

Ранок   Тетяна Яблонська

Як приємно прокинутися теплим сонячним ранком і відчинити вікно. Саме так і зробила героїня картини Т. Н. Яблонської “Ранок”. Дівчинка відчинив балконні двері, впускаючи в кімнату свіже повітря і ранкову прохолоду. Юна спортсменка робить гімнастику, її рухи плавні і граціозні. Вона в чорних шортах і білій майці. Судячи ще не заправленої ліжка, дівчинка тільки що прокинулася і готується до нового дня.

Стіни кімнати пофарбовані в непомітний жовтий колір. На стіні між балконом і вікном висить кашпо. Квітка в ньому так розрісся, що утворює арку над вікном і дверима балкона. Зелень додає кімнаті затишку і комфорту. Тут же під кашпо висить декоративна тарілка, розписана в техніці гжель. Біля відкритого балкона стоїть стілець, на його сидінні лежить шкільна форма, а на спинці висить піонерський галстук і стрічки для коси. Зараз дівчинка закінчить зарядку і одягне красиву форму, заплете свої довгі темні волосся в розкішні коси, зав’язавши їх рожевими стрічками, поснідає і відправиться в школу.

Якраз на столі, покритому смугастій синій скатертиною стоїть готовий сніданок. Напевно його принесла турботлива мама. Тут свіжий хліб на тарілці, глечик з водою, маленька чашка і масло. Такий сніданок додасть сили на весь день і допоможе сконцентруватися на уроках, щоб отримати нові знання. Судячи з того, як акуратно складені речі і з яким задоволенням дівчинка робить зарядку, вона відмінниця в школі.

Чисто вимитий, блискучий паркет вказує на те, що господиня кімнати любить чистоту і порядок. На картині видно як зароджується новий день певної людини. Дівчинка сповнене енергії та бажання вчитися і пізнавати щось нове. Швидше за все, в цей же час тисячі школярів також роблять зарядку і збираються в школу. Є в цьому щось свіже, живе і справжнє.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.00 out of 5)


Ранок – Тетяна Яблонська.