Рибалки у морі – Вільям Тернер

Рибалки у морі   Вільям Тернер

В 1796 році, коли Вільям Тернер впевнено володів технікою акварелі і всього лише пару років експериментував з олійним живописом, на виставці в Королівській академії були виставлені десять його акварельних робіт і одна, виконана олією – “Рибалки у морі” .

Формально, художник не займався цією технікою, але при будь-якому зручному випадку, а саме, відвідуючи майстерні колег-художників, або будинки багатих і впливових покровителів, довго вивчав там роботи старих майстрів.

Після відвідування виставки критиками, робота “Рибалки у морі” отримала безліч позитивних відгуків. Не залишилася осторонь преса. Було відзначено, що Тернер володіє технікою олійного живопису на рівні стандартів академії.

Молодий художник в постійному пошуку вдосконалення своєї майстерності і працює над найдрібнішими деталями. У картині, зображуючи океанську гладь, він тонко передає на ній відмінності між відблисками місяця і променями від ліхтаря.

Експерти вважають, що в цій роботі чітко передано відчуття нестійкості буття, точно відповідну внутрішнього світу самого Тернера; підкреслюють це і на мить освітлені промінням пози рибалок, створюючи їх незахищеність перед насувається стихією.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)