Рінальдо залишає Арминду – Джованні Баттіста Тьєполо

Рінальдо залишає Арминду   Джованні Баттіста Тьєполо

Фреска вілла Вальмарана у Віченці. Сюжет запозичений з епічної поеми італійського поета Тассо “Звільнений Єрусалим”. Це ідеалізований розповідь про перший Хрестовий похід, що завершився захопленням Иекрусалима в 1099 р. і встановленням християнського царства.

Армида, гарна діва-чаклунка, була послана Сатаною, підтримкою якого заручилися сарацини, – щоб розтрощити хрестоносців силою своїх чарів. Після того як Рінальдо рятує своїх товаришів, яких Армида перетворила на монстрів, – чаклунка хоче помститися йому. Але врешті-решт, зачарована красою Рінальдо, Армида в любляется в нього й уносить на острів. Щоб повернути його, на острів посилають двох воїнів.

Воїни знаходять Рінальдо в чарівному саду Арміда і підносять до його очам щит, щоб він побачив у ньому, як у дзеркалі, що нехтує своїми обов’язками. Рінальдо залишає чаклунку і повертається до битви. Дерево, зображене по центру, ділить композицію на дві частини. Праворуч сидить Армида, благаю коханого залишитися. Зліва стоїть Рінальдо, з двома воїнами. На задньому плані компанію чекає корабель.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Рінальдо залишає Арминду – Джованні Баттіста Тьєполо.