Російська зима. Лигачево – Костянтин Юон

Російська зима. Лигачево   Костянтин Юон

Цей художник був визнаний одним з кращих пейзажист нашої країни. Його картини показують нам не тільки свою любов до природи, але ще й створюють образ батьківщини. У своїй автобіографії художник згадував про те, що створює картини для того, щоб передати своєму глядачеві незвичайне і неповторне звучання російської природи. Він шукає урочисті ноти, які повинні викликати у народу почуття до рідного краю і всього, що його оточує. Ця картина була намальована художником за кілька етапів, і писалося це твір по віянню душі, спираючись на спогади і нариси, яких було створено чимало.

Ми бачимо, що на картині зображені дерева в снігу, будиночки діти, які катаються на санях, і місцеві жителі, які вигулюють своїх собак. Все на перший погляд здається нам звичайним і навіть буденним. Здавалося, що подібні пейзажі ми зустрічаємо навколо себе кожен день, проте щось у цій картині все-таки є незвичайного. Мені здалася незвичайної зима. Кожен раз зима дивує нас чимось новим, незвіданим. Вона відкриває нам двері в інший світ, і пропонує нам зовсім інші забави, відмінні від інших пір року. Дивлячись на картину я немов відчув морозне повітря, мені неодмінно захотілося опинитися там і відчути всю буденність того пейзажу. На мій погляд в картині поєднуються як величність, так і буденність. Настрій при вигляді цієї картини неодмінно піднімається.

Зима одне з моїх улюблених пір року, і люблю я її не лише за її забави. Мені подобається, морозним зимовим вечором пити біля вікна чай, читати книги і милуватися візерунками на склі. Ще я люблю ловити руками сніжинки і розглядати їх. Немає нічого чистіше і прекрасніше сніжного зимового вбрання, яким нас балує це час року. Ніколи не буває такої чистоти, як у зимовий час року.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Російська зима. Лигачево – Костянтин Юон.