Русь Підмосковна – Борис Щербаков

Русь Підмосковна   Борис Щербаков

Мене приємно здивувала і буквально приголомшила картина Б. В. Щербакова “Русь Підмосковна”. Насамперед, я хочу відзначити те, що робота неймовірно красива. Вона відображає дух, сутність народу Русі, Росії. Думаю, що автор дуже грамотно підійшов до цього питання, вибравши в якості основи заміську місцевість. Саме вона допомогла йому максимально розкрити природну красу рідних місць.

На цій картині ми бачимо луг з зеленої, свіжоскошеною травою і маленькими білими квітами. Вони показані досить дрібно, ніби боязко. Але, тим не менш, вони дуже гармонійно вписалися в картину і привнесли в неї відчуття ніжності та свіжості.

По краях картини і трохи віддалік ми бачимо кущі. Тут присутні як невеликі, молоді чагарники, так і більш високі дерева. Лугова трава показана яскраво-зеленим кольором. Вона виглядає, немов оксамит. Так і хочеться до неї доторкнутися. Також ми бачимо невелику піщану дорогу, що йде вдалину. Мабуть, вона була протоптана місцевими жителями.

За лугом, показаному на передньому плані, ми має можливість милуватися протікає річечкою. Вода в ньому дуже чиста. Хмари і лазурно-блакитне небо відображаються в річці, як у дзеркалі, надаючи їй небесно-синій відтінок. За річкою ми бачимо продовження луки, і невелику галявину, самотньо стоїть церковця. Вона невелика і скромна. Сюди приходять місцеві жителі на службу. На лінії горизонту художник намалював густий ліс.

Щербаков використовував дуже гарний відтінок блакитного кольору для відображення неба, його неземної краси. День видався сонячний, ясний. По небу пливуть білі, пухнасті хмари. Картина написана з великим художнім смаком. Вона мені дуже сподобалася і запам’яталася. Тепер завжди, коли я бачу таку природу наяву, під час літніх поїздок за місто, я відразу згадую цей твір чудового художника.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Русь Підмосковна – Борис Щербаков.