Сад Добіньї в Овер – Вінсент Ван Гог

Сад Добіньї в Овер   Вінсент Ван Гог

Овер також був домом для французького художника з покоління “до імпресіоністів”, Шарль Добіньї. Ван Гог планував написати картину в знак поваги до митця, який так сильно фігурував у його “миѕйе imaginaire” за останні два десятиліття.

На горизонтальних полотнах він двічі намалював будинок і сад Добіньї; один з цих варіантів збирався відправити своєму братові Тео в Париж в якості однієї з трьох картин, які повинні були передати стурбованим городянам спокійний і відновлює сили сільський пейзаж. Це незвичайне квадратне полотно найчастіше вивчають замість більш пізніх версій.

Подібний розмір створює ефект проникнення глядача в сад і його буйство занедбаних багатств. Тим не менш, у картини такий масштаб, що сам будинок здається вельми віддаленим, практично відгородженим рядами дерев, закритим своїми ж ставнями вікон. Тим не менш, це невпорядковане простір і нерівна поверхня пробуджують спогади.

Ван Гог використовує практично імпресіоністичну техніку і палітру, щоб зобразити сад художника, який став мостом між барбізонської школи і ранніми імпресіоністами. Наприкінці 1860-х років критики голосно скаржилися на відсутність закінченості і схематичність в роботах Добіньї. Його картини були занадто импрессионистични.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)