Сад за будинком – Вінсент Ван Гог

Сад за будинком   Вінсент Ван Гог

Життя в Арлі була для Ван Гога надзвичайно насиченою творчо. За невеликий час, проведений в цьому тихому містечку, з-під пензля художника вийшла величезна кількість полотен. Теплий час року було особливо плідним: Ван Гог працював на пленері, під відкритим небом, один за іншим створюючи яскраві неповторні роботи, вражають своєю емоційною насиченістю небувалої.

На цій картині художник зобразив невеликий куточок саду. Вибравши незвичний для пейзажу вертикальний формат і сильно завищивши горизонт, він сконцентрував увагу на незвичайну строкатості того, що знаходиться на землі. Вся рослинність як ніби зібрана в кілька яскравих колірних мас, і строкаті плями створюють в нижній частині полотна подобу декоративного килима. На дальньому плані Ван Гог помістив кілька будиночків з яскравими червоними дахами і сяючими на сонці білими стінами.

Художник не приділив знімання деталей, але повністю розкрив і показав всі колірні відтінки і нюанси, якими так багатий літній пейзаж. При написанні картини він частково використовував техніку пуантилізму. Кольори максимально чисті і насичені, та їх строкате поєднання передає відчуття оптимізму і радості, викликаної річним сонячним днем.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)