Самотність – Денні Флінн

Самотність   Денні Флінн

Англійський художник і ілюстратор Денні Флінн народився у Сканторпі, Лінкольншир. Як художник, Флінн працює не тільки в області наукової фантастики і популярному жанрі фентезі. Денні закінчив школу Святого Августина в Уебстер, де отримав різнобічну освіту. Потім навчався в університеті Кінгстона, де отримав диплом художника-ілюстратора.

З середини 1980-х років Денні Флінн проілюстрував сотні романів, включаючи визнаних метрів наукової фантастики. Серед них були відомі автори, як Фредерік Пол, Айзек Азімов, Роберт Хайнлайн і Артур Кларк, який, до речі, так відгукнувся про творчість Флінна: – “У Денні є здатність переносити реальні об’єкти в уявні пейзажі, викликаючи щире здивування, яке, насправді, є основою всієї гарної наукової фантастики та фентезі”.

Паралельно з цим Денні Флінн співпрацював з компаніями, творцями ігор “Електронне мистецтво” і “Розповіді мандрівника”. Чотири роки художник витратив на створення свого індивідуального проекту для дітей під назвою “Сновиди” – про смішних вертких істот, які живуть на Місяці. Придумані Денні Флінном фантастичні сюжети і барвисте оформлення принесли успіх проекту і безперечну симпатію маленьких поціновувачів мистецтва.

На картині “Самотність” Денні Флінн зобразив зворушливе казкова істота посеред дрімучого лісу. Бідоласі так страшно і самотньо серед мухоморів і жуків без вірних веселих друзів. Скоро прийде ніч, сховається за обрій рожевий захід і знову настане темрява.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Самотність – Денні Флінн.