Селища Микавасима, Канасуги і Мінова

Селища Микавасима, Канасуги і Мінова

Село Мінова знаходилася на південь від станції Senju по тракту Осюкайдо і раніше називалася Харадзюкуте. До будівництва мосту Senju Охасі тут була дорожня станція, де ночували мандрівники, коли рівень річки піднімався, і вони не могли її перейти вбрід. На заході знаходилися села Канасуги і Микавасима. На другому плані гравюри видніється територія Микавасима.

З давніх часів це були сільськогосподарські села, вони перебували в низині на півдні від річки Аракава. Тут вирощували рис і редьку дайкон. Під час повеней поля затоплювалися і ставали ідеальним місцем для сегунской соколиного полювання на журавлів танті, які зображені художником на передньому плані гравюри. Кожен рік, з кінця листопада по лютий, в ці місця прилітали журавлі з континенту. Але полювали на них тільки взимку, восени їх охороняли від собак і годували.

.Відомо, що Токугава Іеясу дуже любив соколине полювання. У Микавадзима на полювання часто приїжджали і восьмий сьогун Есімуне, і одинадцятий сьогун Іенарі, і дванадцятий сьогун Иэеси. У ранній серії колір воли на передньому плані був блакитним з темно-синіми тінями по краях. Рисові поля на другому плані були забарвлені в синьо-зелений колір, а смуга заходу не була настільки яскравою, як у пізньому аркуші.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Селища Микавасима, Канасуги і Мінова.