Селянський будинок в Вальхензее – Ловіс Коринт

Селянський будинок в Вальхензее   Ловіс Коринт

Німецький живописець Ловіс Коринт пройшов складний творчий шлях. Він вчився в Академіях мистецтв у Кенігсберзі і потім Мюнхені, в Академії Жюлиана в Парижі.

У 1899 художник став членом берлінського “Сецесіону”, потім був його президентом до 1906 року, коли старий “Сецессіон” перестав існувати, і став президентом “Нового Сецессіона”. На початку свого творчого шляху Ловіс Коринт писав переважно в академічній манері. Це були побутові сцени, портрети, картини на романтичні літературні сюжети.

В 1890-е художник переживав час пошуку нових засобів вирази в живопису, індивідуалізації характеристик у своїх творах. Після поїздки у Францію в 1899 Коринт почав працювати в стилі імпресіонізму. З 1900 Коринт проводив багато часу на озері Вальх.

Тут на пленері він написав безліч пейзажів імпресіоністичній манері, передавальних радісне світовідчуття живописця, насолоджується красою природної колірної гами, щедро у всіляких поєднаннях наполнявшей околиці Вальхензее. Інші відомі твори: “Вид Вальхензее”. 1922. Картинна галерея, Дрезден; “Великий автопортрет у Вальхензее”. 1924. Нова пінакотека, Мюнхен; “Дама в рожевою капелюшку”. 1912. Державні музеї, Берлін; “Ментону”. 1913. Художній музей, Бремен.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Селянський будинок в Вальхензее – Ловіс Коринт.