Сер Джордж Ситвелл, леді Іда Ситвелл і їх діти – Джон Сарджент

Сер Джордж Ситвелл, леді Іда Ситвелл і їх діти   Джон Сарджент

Цей портрет замовив Сардженту сер Джордж Ситвелл, землевласник, збирач антикваріату і, нарешті, дуже ексцентричний чоловік. Його дружина, леді Іда була дочкою графа Лондесбро. Всі троє їхніх дітей згодом залишили свій слід на британському літературному небосхилі. Едіт Ситвелл була відома як поетеса, сер Сачверелл Ситвелл написав кілька книг по живопису та архітектури, а сер Осберт Ситвелл склав автобіографію.

Сер Джордж хотів, щоб Сарджент приїхав в його заміський будинок, Рейншоу Хол в Дербішире, однак художник наполіг на тому, щоб писати портрет у своїй лондонській майстерні. Сімейства Ситвеллов довелося відправитися в Лондон і протягом п’яти або шести тижнів щодня бути в майстерню художника.

Ситвелли привезли з собою частину меблів, включаючи зображений на картині старовинний комод роботи Чиппендейла і висить позаду нього гобелен. Щоправда, стоїть на передньому плані столик належав самому – Сардженту. Осберт Ситвелл, якому на той час виповнилося вісім років, дуже жваво розповів у своїй автобіографії про те, як працював Сарджент над цим портретом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Сер Джордж Ситвелл, леді Іда Ситвелл і їх діти – Джон Сарджент.