Сидить купальниця – П’єр Огюст Ренуар

Сидить купальниця   Пєр Огюст Ренуар

Ця картина була створена П’єром Ренуаром в 1883 році. Художник цінував життя і захоплювався нею. Його завжди вабила до себе жіноча краса, її загадковість. Його зводила з розуму гладка біла шкіра молодих красунь, тому він так трепетно зображував її у своїх роботах. Ренуар також завжди дивувався тому, як радіють діти, це надихало його на написання дитячих портретів, в яких він намагався якомога точніше передати емоції на обличчі дитини.

Дивлячись на цю картину, можна помітити, що дівчина не має стрункою статурою. Ренуар завжди віддавав перевагу пухкі форми, сильні руки і широкі плечі. На картині зображена проста сільська молода рудоволоса дівчина, що відправилася скупатися в річці. Сидить купальниця задумливо кудись дивиться, сидячи на невеликому камені. Як і завжди, Ренуар зобразив її шкіру дивно ніжною і красивою. Дівчина за всіма параметрами підходить під опис ідеалу художника.

П’єр з особливим трепетом малює кожну лінію і складочку її ніжного тіла. Низ тіла дівчата оповитий білосніжним простирадлом, складки на якій також чітко промальовані художником. Кожна частинка картини здається справжньою. Полотно виконано великою кількістю різних кольорів і відтінків, що дивують глядача своєю легкістю. Ренуар волів використовувати тонкі і невагомі мазки, накладаючи один поверх іншого, щоб не ускладнювати сприйняття глядачів. Така техніка дозволяє досягти тих самих ніжних відтінків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)


Сидить купальниця – П’єр Огюст Ренуар.