Сім нерозумних дів – Джон Еверетт Миллес

Сім нерозумних дів   Джон Еверетт Миллес

З кінця 1850-х років Миллес дуже багато працював у жанрі книжкової ілюстрації, займаючись гравюрою на дереві. В той час торгівля картинами перебувала в деякому занепаді, зате з’явився великий попит на книжкову графіку.

Художники наносили негатив малюнка на дерев’яну дошку, після чого професійні майстри-різьбярі перетворювали її в готову кліше для гравюри. До найбільш відомих робіт Міллеса, виконаним у цьому жанрі, належать його ілюстрації до п’яти новел Ентоні Троллопа, який щиро захоплювався результатом: “Це разюче сумлінну художник…

Кожен його малюнок ретельно продуманий і повністю відповідає сюжету… Я завжди можу повністю покластися на цього майстра”. Однак самими знаменитими залишаються ілюстрації Міллеса до збірника “Притчі Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа”, в число яких увійшла робота “Сім нерозумних дів” . У 1863 році ці притчі були опубліковані в журнальному варіанті, а в 1864 році вийшли окремим виданням. До кінця життя Миллес практично залишив книжкову ілюстрацію. Може, тому, що вважав цей жанр недостатньо високим для члена Королівської академії мистецтв?..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Сім нерозумних дів – Джон Еверетт Миллес.