Сім’я – Сергій Іванов

Сімя   Сергій Іванов

На картині “Сім’я” С. В. Іванова зображений зимовий пейзаж. Сільську дорогу, по якій йдуть люди, замело снігом. На передньому плані твори поміщицька родина. Їх вбрання дуже гармонійно поєднуються один з одним. Всі члени сім’ї одягнені дуже яскраво і святково. Можна припустити, що зараз Різдво. Судячи по їх посмішках та гостинцю, який несе в руці бабуся, вони йдуть в гості. Попереду всіх іде дівчинка в білій дублянці з окантовкою з натурального хутра.

Ця білизна її кожушка підкреслює молодість і невинність. Знизу з-під кожушка виглядає яскраво-червоний поділ пишного сукні. На вулиці мороз, і щоб руки не замерзли, дівчинка зробила з рукавів муфту, і вклала в них свої долоні. На голові у неї ніжно-рожева косиночка в червоний горошок, який відмінно контрастує з її рум’яними щічками.

Позаду дівчинки йдуть бабуся з дідусем. На бабусі надіта товста коричнева дублянка з чорним хутром. Поділ її сукні відливає блакитними і рожевими відтінками. Під сукню ретельно підібраний і хустинку, який теж має блідо-блакитний колір. Поруч з бабусею йде високий дідусь своїй довгій шубі. Вона настільки тепла і має так багато хутра, що йому стало в ній жарко, і він її розстебнув. У шуби дуже великий пухнастий комір з хутра. На руках у дідуся одягнені рукавички коричневого кольору, і правою рукою він спирається про посох.

Дідуся з бабусею йдуть молода жінка з дитиною на руках і чоловік. Можна припустити, що це батьки дівчинки. Замикають цю процесію хлопець з дівчиною.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)