Скрипка – Пабло Пікассо

Скрипка   Пабло Пікассо

Картини Пабло Пікассо на перших порах творчості не були прийняті і зрозумілі суспільством. Тих же, хто знаходив у них щось особливе або захоплювався ними, можна було порахувати по пальцях. Така ситуація в його кар’єрі тривала до тих пір, поки він не зважився внести зміни, які торкнулися не тільки особистого стилю живописця, але і всього образотворчого мистецтва в цілому. Майстер став застосовувати в своїх картинах різні геометричні форми і декоративні елементи. Дане напрям живопису назвали Кубізм. “Скрипка” відноситься як раз до цього самому напрямі.

Це полотно належить до кубізму, але це вже далеко не перша його стадія. Тут проглядається і відчувається досвід роботи автора в даному напрямку, його переосмислення, що буде показано і в подальших його полотнах.

Багато робіт художника вводять не на довгий час в ступор глядача і змушують його почати думати і проявляти фантазію, щоб розгадати, що ж саме зображено художником. Пікассо написав близько десятка схожих картин із зображенням скрипки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)