Спокуса лже-богами – Джон Пайтр

Спокуса лже богами   Джон Пайтр

Джон Пайтр, або як його називають “Да Вінчі сучасності” має численні авторські патенти, він першопроходець і першовідкривач у багатьох областях технічної науки і природознавства. Джон Пайтр досліджував глибини океанів на підводному апараті, який спроектував самостійно раніше, ніж комерційне обладнання занурення стало масово доступним.

Захоплення та хобі Джона Пайтра, а також постійна присутність художника поблизу морських екстериторіальних вод наштовхнули його на створення проекту для вироблення електрики з енергії океанських хвиль і підводних течій. Крім свого захоплення водною стихією, Джон Пайтр ще й досвідчений пілот, він навчився керувати будь-якою доступною моделлю літака, включаючи і унікальну, спроектовану, і побудовану ним самим. Відважний льотчик, Джон Пайтр і зараз має свій власний вертоліт і легко їм управляє у своїх подорожах.

На картині Джона Пайтра “Спокуса лже-богами” – чарівний світ бажань і страхів, химерний світ сновидінь. Фантастична планета, де матеріалізуються наші пороки і чесноти, які приймають форми або привабливі або відштовхуючих, сформовані нашими ж підсвідомістю і відображають, як у дзеркалі, самі таємні думки і бажання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)