Створення ідола – Джим Бернс

Створення ідола   Джим Бернс

Джим Бернс найбільш відомий сучасний британський ілюстратор фантастичної літератури. Народився Бернс в Кардіффі в 1948 році. Служив в Королівських ВПС, але залишив службу і цілком присвятив себе мистецтву. Отримавши спеціальну освіту спочатку в Ньюпортской школі мистецтв, потім в художній школі Сент-Мартін в Лондоні, Бернс ілюстрував книги, в основному, жанру наукової фантастики і малював плакати до фільмів.

Зачаровує красою світ Джима Бернса з першої хвилини приковує увагу глядача, подовгу змушуючи вдивлятися в дрібні деталі картини. Сюжети картин Бернса вражають глибиною філософської думки, несподіваною трактуванням подій і власним поглядом на те, що відбувається на Землі, як частини Всесвіту. Робота Джима Бернса “Створення ідола” занурює глядача відразу в космічний і античний світ, підкреслюючи нерозривність цих понять. Як мізерно життєвий простір людини у величезному застиглому світі вічності Всесвіту і швидкоплинно перебування людини на Землі.

Намагаючись пояснити те, що не може осягнути людський розум, люди придумують собі ідолів. Створення образу кумира починається з малого, але проходить час і в свідомості людей створений ними маленький божок перетворюється в непогрішимого ідола, в честь якого будують величезні храми і статуї.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)